اکمال دین در غدیر، حقیقتی انکارناپذیر

کتاب «اکمال دین در غدیر، حقیقتی انکارناپذیر» اولین جلد از مجموعه گفتارهای ویژه در عقاید شیعه از حضرت آیت الله میر سید محمد یثربی مدظله به چاپ رسید.

استاد معظم جلسات سخنرانی اعتقادی منظمی را در کاشان برای جمع کثیری از طلاب، فرهیختگان و سایر اقشار مردم برگزار می نمایند. اولین اثر مکتوب این سلسله جلسات با عنوان «سیری در آیات ولایت و امامت» می باشد که تاکنون سه جلد آن به چاپ رسیده است. ایشان در طول این سلسله نشست ها در مناسبت های خاص مثل ایام ولادت و شهادت ائمه اطهار علیهم السلام، آن جلسه را به بحثی مرتبط با آن مناسبت اختصاص می دادند. مجموعه مباحث مناسبتی در قالب «گفتارهای ویژه در عقاید شیعه» به علاقمندان تقدیم خواهد شد.

کتاب حاضر با محوریت واقعه عظیم غدیر، با دلایل محکم و مبرهن، خط بطلانی بر مسیر انحرافی اهل تسنن در این زمینه گذاشته و با استناد بر آیات و روایات و شواهد تاریخی، این واقعه عظیم را اثبات نموده است.

در این مجموعه سعی شده است، مهمترین مسائل اعتقادی و نیز برجسته ترین اتفاقات رخ داده در دوره تاریخی مورد بحث به طور خلاصه و با بیانی شیوا و استدلالی در اختیار خواننده قرار گیرد.

این اثر در قطع رقعی و در ۱۱۲ صفحه توسط انتشارات علامه بهبهانی منتشر گردیده است.

قیمت این کتاب: ۶۵۰۰۰ ریال می باشد. برای تهیه این کتاب می توانید به آدرس: قم، خیابان معلم، معلم ۱۴، پلاک ۸ مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۹۱۶۰۰۲۵۳۷۸۳۹۱۶۰ تماس حاصل فرمایید.